Задати питання
flag Судова влада України

Інформація про публічні кошти суду

 11 вересня 2015 року набув чинності Закон України «Про відкритість використання публічних коштів. Цей закон визначає  умови і порядок забезпечення доступу до інформації про використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів державного і місцевих бюджетів, суб’єктами господарювання державної та комунальної власності, фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування та поширюється на відносини, пов’язані з підготовкою і оприлюдненням  інформації про заплановане та фактичне використання публічних коштів.    

         Згідно з ч.1 ст.2 вказаного закону розпорядники та одержувачі бюджетних коштів готують інформацію щодо використання публічних коштів та подають її для оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Згідно Закону відомості, що оприлюднюються, повинні бути повними, правдивими, точними та реально відображати фактичні дані станом на відповідну дату або за відповідний період часу.

Відповідальність за неоприлюднення, недостовірність і неповноту інформації про використання коштів державного та місцевого бюджетів  несуть керівники розпорядників та одержувачів коштів відповідного бюджету.

           Єдиний  веб-портал  використання публічних коштів є офіційним державним  інформаційним ресурсом у мережі Інтернет, на якому оприлюднюється  інформація згідно з цим Законом, доступ до інформації, оприлюдненої на єдиному веб-порталі використання публічних коштів, є вільним та безоплатним, здійснюється 24 години на добу 7 днів на тиждень, що надає можливість задоволення публічного інтересу (громадськості, громадських організацій, окремих не байдужих громадян) щодо процесів контролю, утворення, розподілу та використання публічних коштів розпорядниками та одержувачами коштів Державного бюджету України.

           Отримати інформацію про публічні кошти Полтавського окружного адміністративного суду можна за посиланням  DATA.GOV.UA- Єдиний державний портал відкритих даних та

Єдиний ВЕБ-портал використання публічних коштів