Задати питання
flag Судова влада України

Кабінет Міністрів України визначив, як держслужбовців перевірятимуть на знання української мови

27 квітня 2017, 09:37

Кабінет Міністрів України визначив, як держслужбовців перевірятимуть на знання української мови

 

Кабінет Міністрів України затвердив порядок проведення атестації претендентів на державну службу щодо вільного володіння державною мовою.

Для організації та проведення атестації на базі уповноважених вищих навчальних закладів створюються спеціальні комісії, у складі не більш ніж чотирьох осіб. Комісії затверджується наказом керівника вищого навчального закладу.

Сама атестація передбачає такі етапи: прийом заяв від осіб, які претендують на зайняття посади держслужби про проходження атестації; проходження письмової та усної частини атестації; визначення результатів атестації та інформування учасників атестації про них.

Атестаційні сесії проводяться в міру необхідності, але не рідше одного разу на місяць.

За результатами оцінки письмової та усної етапів атестаційна комісія приймає рішення про видачу посвідчення про вільне володіння державною мовою. Посвідчення діє безстроково.

Нагадаємо, згідно з Законом України про «Державну службу», однією із загальних вимог до претендентів на вступ на державну службу є вільне володіння державною мовою.

Джерело: http://www.ukrainepravo.com/news/ukraine/kabmin-viznachiv-yak-derzhsluzhbovtsiv-pereviryatimut-na-znannya-ukrainskoi-movi-/