Задати питання
flag Судова влада України

Полтавський окружний адміністративний суд відвідали майбутні юристи

25 квітня 2017, 15:31

 Полтавський окружний адміністративний суд відвідали майбутні юристи

За ініціативою студентів ІІ курсу юридичного відділення Коледжу управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії та з метою формування позитивного ставлення до обраної спеціальності і майбутньої професії  25 квітня 2017 року в Полтавському окружному адміністративному суді було проведено День відкритих дверей.

Розпочинаючи даний захід, головний спеціаліст – прес-секретар суду Ольга Синяговська  ознайомила учасників заходу з діяльністю суду та інноваційними підходами до роботи.

            Ознайомлення з роботою суду  розпочалося з  канцелярії  суду,  де майбутні правники  дізналися  про  принципи та порядок роботи автоматизованої системи документообігу суду, за допомогою якої забезпечується реєстрація та подальший рух документів, що надходять до суду, автоматичний розподіл справ між суддями, виготовлення  копій судових рішень та звернення їх до виконання.

Відвідавши робочі кабінети секретарів судових засідань, помічників суддів, архів, бібліотеку та інші відділи суду, учасники заходу дізналися про принципи функціонування структурних підрозділів судової установи. 

Після ознайомчої екскурсії студенти були присутніми у судовому засіданні, де мали змогу ознайомитися із судовим процесом в одній із адміністративних справ.

Наприкінці заходу майбутні юристи подякували за організацію та проведення заходу, адже завдяки такому знайомству правники отримали певні знання про специфіку діяльності Полтавського окружного адміністративного суду.